Türkiye'nin En Büyük, En İyi Arama ve Link Listeleme Motoru.

            

Okul-Okullar-Dersaneler

izmir okullari

izmir'in egitim rehberi
06.01.2006 Tıklama: 1205

Çıraklık ve Yaygın Eğitim Genel Müdürlüğü

Çıraklık ve Yaygın Eğitim Genel Müdürlüğü
18.07.2002 Tıklama: 787

Edam Eğitim Danışmanlığı ve Araştırmaları Merkezi

Edam, eğitim ve STK çevresiyle iş birliği içinde yeni , yerli ve nitelikli bir eğitim ve yönetim anlayışı ve ortamı geliştirmek için yola çıkmıştır.
08.11.2003 Tıklama: 444

cumhuriyet dershanesi

öss kpss oks hazırlık. arasınıf takviye
11.03.2006 Tıklama: 238

Autocad kursu Bilgi Teknolojileri

Autocad kursu kursları bilgi teknolojileri bilgisayar kursu şişli 0212 291 72 02 bakırköy 0212 572 34 00 istanbul öğretme garantili mühendis ve mimar öğretmenlerle uygulamalı eğitim 1 yıl...
21.06.2011 Tıklama: 5

Ankara Matematik Dershanesi

Ortadoğulular Dershanesi sunduğu her hizmette daima "kalite" ve "mükemmelliği" esas alan anlayışı ile en seçkin eğitim, öğretim ve idareci kadrosunu bünyesinde...
30.11.2011 Tıklama: 0

Dizin istatistikleri

Bu dizindeki site sayısı: 1355
Bu dizindeki alt dizinler: 78

GİRİŞ YAP VEYA KAYIT OL

SİTEMİ NASIL EKLERİM

Sitenizi link listeleme motoruna nasıl ekleyeceksiniz? Bu çok kolay, öncelikle sitenizin ait olduğu dizini bulacaksınız. İlgili dizin bölümünde en alt dizini bularak o dizinin üstünde bulunan SİTE EKLE butonuna tıklayarak devam ederek, sitenizin bilgileri ve sekmesini forma eklerek etkinleştirdiğiniz taktirde en kısaa zamanda siteniz listeleme motoruna eklenecektir.

SİTE LİSTELEME MOTORU

Site listeleme motoru, siteleri ilgili oldukları dizinler altında yayınlayan arama motorudur. Özelliği, aradığınız konudaki bütün siteleri aynı dizin altında birlikte bulacağınız şekilde derlenmiş olmasından gelmektedir. Bu listeleme motoru araştırma esnasında size çok zaman kazandıracak ve gereksiz veya ilgisiz sitelere bakmak zorunda kalmamanızı sağlayacaktır.

BİZ KİMİZ

Türkiye'nin İnternet'e açılan ilk sitelerinden biriyiz. Türkiye'ye değişik, farklı bir websitesi vermeye çalıştık ve görüyoruz ki bundan başarılı olmuşuz. Sizin bize verdiğiniz bu destekle daha da ileri gideceğimizden emin olabilirsiniz. Sizden aldığımız bu destekle daha iyi bir site yaratmaya ve hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.

BİZE ULAŞ

Bize ulaşmak için lütfen PORTAL'A DÖN sekmesine tıklayarak bize ulaş sayfasındaki formu doldurunuz. Lütfen bize ulaşırken ne istediğinizi açık ve net anlatmaya çalışınız.

  • Size 24-48 saat içinde geri döneceğiz
  • Site bilgilerinizi eksiksiz eklemeyi unutmayın
  • En güzel bilgi palaşılandır...

Top