Türkiye'nin En Büyük, En İyi Arama ve Link Listeleme Motoru.

            

Kablolu Bağlantı (Cable)

Kablo TV - Uydunet - Teledünya Abone Merkezi

Türksat resmi çözüm ortağı online abone merkezi. Uydunet - Teledünya - Kablo TV kampanyaları hakkında bilgi. Online arıza kaydı. Kablonet ve kablolu TV abone merkezi. Kablo TV ve Uydunet...
26.04.2011 Tıklama: 6

Kablolo TV

Kablolu TV, Kablo tv ile aynı hizmettir. Kablo TV altyapısı ile anten derdi olmadan yayınları ayda 7 TL ye alabileceğiniz kaliteli bir hizmettir.
22.12.2011 Tıklama: 4

Türksat KAblonet

Türksat Kablonet Uydunet internet hizmetleri hakkında bilgi alabilir isterseniz online başvuru yapabilirsiniz.
12.06.2016 Tıklama: 2

Uydunet

Uydunet, Kablo tv altyapısı ile sağlanan bir internet hizmetidir. Binanızda kablo tv kutusu olması yeterlidir. Telefon hattına ihtiyaç yoktur.
17.10.2011 Tıklama: 0

Teledünya

Teledünya, Kablo TV altyapısının sunduğu bir hizmettir. Kablo TV ile Teledünya aldığınızda dijital yayına geçmiş olacaksınız. Kanal sayınız daha fazla olacak.
22.12.2011 Tıklama: 0

Uydunet Konya | Kablonet İletişim

Uydunet Konya başvuru ve abonelik işlemleriniz abone merkezlerinden gerçekleştirebilirsiniz.
12.06.2016 Tıklama: 0

Dizin istatistikleri

Bu dizindeki site sayısı: 5
Bu dizindeki alt dizinler: 0

Giriş Yap veya Kayıt Ol

Sitemi Nasıl Eklerim

Sitenizi link listeleme motoruna nasıl ekleyeceksiniz? Bu çok kolay, öncelikle sitenizin ait olduğu dizini bulacaksınız. İlgili dizin bölümünde en alt dizini bularak o dizinin üstünde bulunan SİTE EKLE butonuna tıklayarak devam ederek, sitenizin bilgileri ve sekmesini forma eklerek etkinleştirdiğiniz taktirde en kısaa zamanda siteniz listeleme motoruna eklenecektir.

Site Listeleme Motoru

Site listeleme motoru, siteleri ilgili oldukları dizinler altında yayınlayan arama motorudur. Özelliği, aradığınız konudaki bütün siteleri aynı dizin altında birlikte bulacağınız şekilde derlenmiş olmasından gelmektedir. Bu listeleme motoru araştırma esnasında size çok zaman kazandıracak ve gereksiz veya ilgisiz sitelere bakmak zorunda kalmamanızı sağlayacaktır.

Biz Kimiz

Türkiye'nin İnternet'e açılan ilk sitelerinden biriyiz. Türkiye'ye değişik, farklı bir websitesi vermeye çalıştık ve görüyoruz ki bundan başarılı olmuşuz. Sizin bize verdiğiniz bu destekle daha da ileri gideceğimizden emin olabilirsiniz. Sizden aldığımız bu destekle daha iyi bir site yaratmaya ve hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.

Bize Ulaş

Bize ulaşmak için lütfen PORTAL'A DÖN sekmesine tıklayarak bize ulaş sayfasındaki formu doldurunuz. Lütfen bize ulaşırken ne istediğinizi açık ve net anlatmaya çalışınız.

  • Size 24-48 saat içinde geri döneceğiz
  • Site bilgilerinizi eksiksiz eklemeyi unutmayın
  • En güzel bilgi paylaşılandır...

Top