Türkiye'nin En Büyük, En İyi Arama ve Link Listeleme Motoru.

            

15 Günlük Dergiler

Doğu Batı Düşünce Dergisi

Doğu Batı Üç Aylık Düşünce Dergisi. Doğu Batı beş yıldan beri yayınlanmakta olan akademik ve entellektüel bir düşünce dergisidir. İçerik bakımından, felsefe, tarih, sosyoloji, psikoloji, siyaset...
12.05.2002 Tıklama: 5683

Cumartesi Pazar Dergisi

Aylık Kültür Yaşam Dergisi Cumartesi Pazar Etkinlik rehberi moda güzellik sağlık haberleri aylık ücretsiz dergi
08.08.2009 Tıklama: 408

IT Network Dergisi

İt Network Dergisi
21.04.2011 Tıklama: 71

Dizin istatistikleri

Bu dizindeki site sayısı: 3
Bu dizindeki alt dizinler: 0

Giriş Yap veya Kayıt Ol

Sitemi Nasıl Eklerim

Sitenizi link listeleme motoruna nasıl ekleyeceksiniz? Bu çok kolay, öncelikle sitenizin ait olduğu dizini bulacaksınız. İlgili dizin bölümünde en alt dizini bularak o dizinin üstünde bulunan SİTE EKLE butonuna tıklayarak devam ederek, sitenizin bilgileri ve sekmesini forma eklerek etkinleştirdiğiniz taktirde en kısaa zamanda siteniz listeleme motoruna eklenecektir.

Site Listeleme Motoru

Site listeleme motoru, siteleri ilgili oldukları dizinler altında yayınlayan arama motorudur. Özelliği, aradığınız konudaki bütün siteleri aynı dizin altında birlikte bulacağınız şekilde derlenmiş olmasından gelmektedir. Bu listeleme motoru araştırma esnasında size çok zaman kazandıracak ve gereksiz veya ilgisiz sitelere bakmak zorunda kalmamanızı sağlayacaktır.

Biz Kimiz

Türkiye'nin İnternet'e açılan ilk sitelerinden biriyiz. Türkiye'ye değişik, farklı bir websitesi vermeye çalıştık ve görüyoruz ki bundan başarılı olmuşuz. Sizin bize verdiğiniz bu destekle daha da ileri gideceğimizden emin olabilirsiniz. Sizden aldığımız bu destekle daha iyi bir site yaratmaya ve hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.

Bize Ulaş

Bize ulaşmak için lütfen PORTAL'A DÖN sekmesine tıklayarak bize ulaş sayfasındaki formu doldurunuz. Lütfen bize ulaşırken ne istediğinizi açık ve net anlatmaya çalışınız.

  • Size 24-48 saat içinde geri döneceğiz
  • Site bilgilerinizi eksiksiz eklemeyi unutmayın
  • En güzel bilgi paylaşılandır...

Top