Türkiye'nin En Büyük, En İyi Arama ve Link Listeleme Motoru.

            

Yardım

Site Ekleme Yardımı:


Site eklemek için öncelikle sitenize uygun dizini bulmalısınız. Bunun için ana sayfadan başlayarak uygun dizinlerin üstüne tıklayarak sitenize uygun en derindeki dizini bulduğunuzda, sayfanın üstündeki barda gördüğünüz 'Site Ekle' linkine tıklayınız bu size aşağıdaki formu getirecektir. Bizden size en büyük öneri. Sitenizi hesap açarak ekleyiniz. Eğer sitenizi hesap açarak eklerseniz, daha sonra düzeltme yapma hakkı elde ederseniz... Ayrıca ek dizine ekleme için en altta bir yardım bölümü oluşturduk onu okuyarak sitenizi ek dizine nasıl ekleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.Bu formu tam olarak doldurduğunuzda karşınıza şu onaylama listesi çıkacaktır.Gördüğünüz gibi herşey doğru ise Gönderimi Tamamla Eğer yanlış varsa Bilgileri Düzelte tıklayarak geri dönerek düzeltmeleri yapınız.


Site Eklerken, Sitenizi Ek Dizine Ekleme Yardımı:


İlk başlangıçta göreceğiniz yer aşağıdadır. Sitenizi eklediğiniz ana dizin otomatik olarak bulunduğunuz dizinin ismidir. Ek Dizinlere eklemek için Ek Dizinler Linkine tıklamanız gerekiyor. Buna tıkladığınızda,Altaki bu Ağaç dizin sistemi açılacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken şey (+) işareti alt dizin olduğunu gösterir.

KURAL: SİTENİZİ EN DERİN ALT DİZİNE EKLEMEK ZORUNDASINIZ (ANA DİZİNLERDEN UZAK DURUNUZ)

Artıya (+) tıkladığınızda o dizinin altındaki alt dizinlere açılacaktır ve her artı gördüğünüzde alt dizin var demek olduğu için onu takip etmek zorundasınız çünkü sitenizi eklemek için en derin alt dizini bulmak ZORUNDASINIZ. Artıya (+) tılayınca,Bu alttaki dizini göreceksinizki dikkat ederseniz bütün dizinlerin önünde (+) var (Burası ana dizinlerdir). Buradan siteniz için uygun olan dizini seçerek önündeki (+) artıya tıklayarak alt dizinlere geçme işlemini başlayabilirsiniz. Biz size örnek olarak bir tane göstereceğiz şimdi. Artıya (+) tıkladık ve,Karşımıza alt dizinler çıktı. Dikkat ederseniz önünde artı (+) olmayan en derin alt dizinin önündeki kutucuğu sitemizi o alt dizine eklemek için işaretledik. Bunu yaptığımız anda program o alt dizinin adını en üstte ek dizin olarak yazacaktır (aşağıdaki resimde görebilirsiniz). Bütün işlem bittikten sonra,Bu gördüğünüz şekildeki gibi Siteniz bir tane ana dizine ve hemen altında gördüğünüz gibi iki ek dizine yerleştirilmiştir. Formun alt kısmına geçerek diğer önemli işlemleride bitirerek site ekleme işlemini bitirebilirsiniz.


En başta bilmeniz gereken şey bazı işaretlerin ne anlama geldiğidir. İşte size bunu göstermek için aşağıdaki şemayı çıkardık. Lütfen dikkatle inceleyerek okuyunuz.  


Giriş Yap veya Kayıt Ol

Sitemi Nasıl Eklerim

Sitenizi link listeleme motoruna nasıl ekleyeceksiniz? Bu çok kolay, öncelikle sitenizin ait olduğu dizini bulacaksınız. İlgili dizin bölümünde en alt dizini bularak o dizinin üstünde bulunan SİTE EKLE butonuna tıklayarak devam ederek, sitenizin bilgileri ve sekmesini forma eklerek etkinleştirdiğiniz taktirde en kısaa zamanda siteniz listeleme motoruna eklenecektir.

Site Listeleme Motoru

Site listeleme motoru, siteleri ilgili oldukları dizinler altında yayınlayan arama motorudur. Özelliği, aradığınız konudaki bütün siteleri aynı dizin altında birlikte bulacağınız şekilde derlenmiş olmasından gelmektedir. Bu listeleme motoru araştırma esnasında size çok zaman kazandıracak ve gereksiz veya ilgisiz sitelere bakmak zorunda kalmamanızı sağlayacaktır.

Biz Kimiz

Türkiye'nin İnternet'e açılan ilk sitelerinden biriyiz. Türkiye'ye değişik, farklı bir websitesi vermeye çalıştık ve görüyoruz ki bundan başarılı olmuşuz. Sizin bize verdiğiniz bu destekle daha da ileri gideceğimizden emin olabilirsiniz. Sizden aldığımız bu destekle daha iyi bir site yaratmaya ve hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.

Bize Ulaş

Bize ulaşmak için lütfen PORTAL'A DÖN sekmesine tıklayarak bize ulaş sayfasındaki formu doldurunuz. Lütfen bize ulaşırken ne istediğinizi açık ve net anlatmaya çalışınız.

  • Size 24-48 saat içinde geri döneceğiz
  • Site bilgilerinizi eksiksiz eklemeyi unutmayın
  • En güzel bilgi paylaşılandır...

Top