Türkiye'nin En Büyük, En İyi Arama ve Link Listeleme Motoru.

            

Türkiye - Şehirler - İlçeler

Kentimiz.net

Yöresel linkler
09.10.2004 Tıklama: 1454

Turkije, brug tussen Oost en West

Deze site bevat allerlei informatie over Turkije. vb.Praktische informatie, Turks koken, plaatselijke bezienswaardigheden
02.06.2002 Tıklama: 367

DogudanBatıya Türkiye

Dogudan batıya tüm Türkiye'mizi tanıyoruz, tanıtıyoruz. Geziler yapıp fotoğraf çekiyoruz. Ülkemizin faydasına olduğunu düşündüğümüz her konuda tartışıp fikir paylaşımında bulunuyoruz. Biz...
04.11.2008 Tıklama: 37

eYEREL

Türkiyemizdeki il, ilçe, kasaba, köy ve bölgesel işletmelerin tanıtımını yapan, üyeler arası etkileşim sağlayan ücretsiz servis sağlayıcısı.
05.12.2010 Tıklama: 22

Dizin istatistikleri

Bu dizindeki site sayısı: 2924
Bu dizindeki alt dizinler: 2165

Giriş Yap veya Kayıt Ol

Sitemi Nasıl Eklerim

Sitenizi link listeleme motoruna nasıl ekleyeceksiniz? Bu çok kolay, öncelikle sitenizin ait olduğu dizini bulacaksınız. İlgili dizin bölümünde en alt dizini bularak o dizinin üstünde bulunan SİTE EKLE butonuna tıklayarak devam ederek, sitenizin bilgileri ve sekmesini forma eklerek etkinleştirdiğiniz taktirde en kısaa zamanda siteniz listeleme motoruna eklenecektir.

Site Listeleme Motoru

Site listeleme motoru, siteleri ilgili oldukları dizinler altında yayınlayan arama motorudur. Özelliği, aradığınız konudaki bütün siteleri aynı dizin altında birlikte bulacağınız şekilde derlenmiş olmasından gelmektedir. Bu listeleme motoru araştırma esnasında size çok zaman kazandıracak ve gereksiz veya ilgisiz sitelere bakmak zorunda kalmamanızı sağlayacaktır.

Biz Kimiz

Türkiye'nin İnternet'e açılan ilk sitelerinden biriyiz. Türkiye'ye değişik, farklı bir websitesi vermeye çalıştık ve görüyoruz ki bundan başarılı olmuşuz. Sizin bize verdiğiniz bu destekle daha da ileri gideceğimizden emin olabilirsiniz. Sizden aldığımız bu destekle daha iyi bir site yaratmaya ve hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.

Bize Ulaş

Bize ulaşmak için lütfen PORTAL'A DÖN sekmesine tıklayarak bize ulaş sayfasındaki formu doldurunuz. Lütfen bize ulaşırken ne istediğinizi açık ve net anlatmaya çalışınız.

  • Size 24-48 saat içinde geri döneceğiz
  • Site bilgilerinizi eksiksiz eklemeyi unutmayın
  • En güzel bilgi paylaşılandır...

Top